Podujatia apríl - máj

Podujatia pôst - marec 2024

Požehnanie manželských párov

Podujatia február 2024

Okrem pravidelných podujatí, nás každý víkend čaká niečo špeciálne. Prijmite pozvanie navštíviť aj pre vás nový formát stretnutí, ktoré nemáme pravidelne a sú zvýraznené tmavšou farbou v tabuľke.

Podujatia január 2024

Po vianočných prázdninách pokračujeme s pravidelným stretávaním na biblických hodinách, chlapských raňajkách, či chvíľke pre teba (ženy). Január je aj mesiacom dvoch modlitebných týždňoch, ktoré spájajú kresťanov rôznych cirkví.

Vianoce 2023

Bohoslužby v našom cirkevnom zbore počas vianočných sviatkov

Podujatia Advent 2023

Pozývame na podujatia v tohtoročnom advente. Pozývame Vás využiť adventný čas aspoň pár minút do dňa urobiť niečo iné ako bežne v roku. Nájdite si čas na stíšenie, na zamyslenie, možno na modlitby za ľudí a za veci, na ktoré inokedy nemyslíte. Nech vám advent poslúži tak, aby sme tento rok prežili znova význam Vianoc.

DETSKÁ PÁRTY bude znova 02. decembra o 13:30 v kostole v Prievidzi.

ADVENTNÁ KAPUSTNICA 16. decembra o 14:00 v kostole v Prievidzi. Pozývame Vás aj s rodinou aj verejnosť.

KNIŽNÁ PONUKA: Tranovský kalendár – 6€, Stolový kalendár – 5,30€, Nástenný kalendár – 6,75€.
Dodatočný záujem o kalendáre a zamyslenia Tesnou bránou 2024 nahláste farárovi s menom a počtom kusov do 27.11.
Predvianočná akcia Porta Libri: Vaše objednávky zapíšte/nahláste do 3.12. Po tomto dátume budú dostupné cez náš CZ len neobjednané kusy.

Oznamy so službami Božími cez vianočné sviatky budú v kostoloch od 3. adventnej nedele alebo na internete začiatkom decembra.

Zborový zájazd 2023

Hronsek - Radvaň - Hrochoť. To sú destinácie októbrového zájazdu z nášho cirkevného zboru. S podporou obce Zemianske Kostoľany sa 21.10. vybrala skupina výletníkov na návštevu za históriou, osobnosťami, ale aj spoločnosťou spoluveriacich z cirkevného zboru Hrochoť.

Podujatia november 2023

Uvedenie nových presbyterov

Seniorátne stretnutie služobníkov TUS

Hroznová párty

Zborový deň 2023

Plán podujatí október

Poďakovanie za úrody

Plán podujatí september

Nedeľa môže byť vrcholom týždňa, pri ktorom sa stretneme pri osviežujúcom prameni Božieho slova v spoločenstve ľudí, cirkvi. Pozrite sa, čo nás čaká v septembri, ktorý sme odštartovali Zborovým dňom, 2. septembra.

Plán podujatí august

Pozývame na pravidelné aktivity, ako aj bazár 20.8. v Prievidzi, Chvíľku pre Teba (ženy v Prievidzi), alebo na Organový koncert 29.8. v Zemianskych Kostoľanoch.

Plán podujatí júl

Pozývame na pravidelné aj nepravidelné podujatia

Ocenená naša maturantka

Čerstvá absolventka Evanjelického gymnázia v Martine, Diana Urbáneková obdržala pri promócii maturantov spolu s ďalším spolužiakom Cenu riaditeľa za výborné študijné výsledky, rozvoj komunity a charakter.

Členka nášho zboru prezentovala cirkev v Nemecku

Študentka z nášho zboru, Lydka, prezentovala v stánku na medzinárodnom stretnutí Evanjelickú diakoniu a Evanjelickú cirkev a. v.  Fotky môžete vidieť v odkaze na článok nižšie.

Tešíme sa spolu s ňou za túto zahraničnú príležitosť a iste aj inšpiratívne stretnutia a rozhovory s kresťanmi rôznych krajín a s inými návštevníkmi Kirchentagu. Zároveň ďakujeme za túto službu cirkvi i Pánu Bohu.

Plán podujatí na jún

Pozrite sa, čo nás čaká v cirkevnom zbore v mesiaci jún.

Organ opravený po dvoch rokoch

Na radosť sestry kantorky a celého zboru zaznel prievidzský organ znova práve na Pamiatku posvätenia chrámu 21. mája.

Podujatia máj 2023

Pravidelné aj nepravidelné stretnutia v našom cirkevnom zbore. Bohoslužby, biblické hodiny, mládeže, chlapské raňajky, chvíľka pre ženy...

Chlapské raňajky 13.05.

Približne raz mesačne, najbližšie 13.5., sa stretáva skupina mužov v prievidzskom kostole pri sobotných raňajkách a rozhovoroch. Pozývame!

Staršie