Kmecovci - predstavenie

Noví kapláni v našom zbore

Miroslava a Martin Kmecovci.
Obaja sme začali našu duchovnú službu v Bratislave, na petržalskom sídlisku a priľahlých obciach, kde sme sa od začiatku najviac venovali vyučovaniu detí na školách a stretnutiam detí a mládeže.
Spoznali sme sa počas vysokoškolského štúdia a počas neho sme aj vstúpili do manželstva. V manželstve aj v štúdiu pokračujeme ďalej. V manželstve odkrývame hlboké zákutia vzťahu a pri štúdiu Mirka spoznáva viac vzťah psychológie a viery a Martin cirkevné dejiny. Máme radi prírodu a prechádzky v nej, dobré jedlo a knihy.
Tešíme sa aj na pestrosť cirkevného zboru, na obce aj mestá a dúfame, že budeme spolu rásť v cirkev, kde sa ľudia všetkých skupín budú môcť cítiť ako doma, pretože tu je poznať Kristovu lásku, kde žijeme autentickú vieru v podmienkach súčasného sveta a odkiaľ šírime nádej do spoločnosti.